• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:35Продовження х/ф

14:55Телесеріал

15:45Програма "Глобал 3000"

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2022

14:46

Джерело: Журналіст – Олександра Бунчук
2.04.2012

Відоме і невідоме на персональній виставці Громихіна

Співавтор декількох пам’ятників, монументів та меморіальних дошок - відомого архітектор не лише Херсонщини святкує свій ювілей. До сімдесятиріччя В’ячеслав Громихін дарує херсонцям персональну виставку. У галереї «Синій кіт» - 160 графічних та акварельних робіт, на фотокартках видатні доробки архітектора.

В’ячеслав Громихін народився у Курській області, однак не зважаючи на це багато років присвятив Херсону. З 1979-го - головний архітектор, з 2002-го - радник міського голови з питань архітектури. Працював плідно та захоплено, свідчення цьому – відомі роботи: Монумент Вічної Слави у Херсоні, Реконструкція Храму на честь Стрітення Господнього, Церква Євангельських Християн – Баптистів, пам’ятник жертвам тоталітарного режиму.
На багатьох картинах зображені донька та онучка В’ячеслава Громихіна. Однак, найголовніша робота на виставці – «Книга творчості», яку автор присвятив дружині, що пішла з життя. На сторінках видання зібрано весь творчий доробок митця. Як каже В’ячеслав Громихін, велике значення у його житті має родина.
В’ячеслав Громихін залишається вірним своїй справі – він і досі займається проектуванням, вільний час присвячує живопису. Значне місце в його творчості як художника займає акварель та графіка. Роботи майстра експонували у США та Німеччині. Ім’я видатного херсонця внесено до Енциклопедії сучасної України.