08:22

Джерело: Журналіст – Андрій Капріора
8.03.2012

Футзал. Кубок Федерації. Фінал

Кубок Федерації завершено. У фіналі за звання володаря втішного трофею зустрілися «Батьківщина молода» та «Асканія». Уже на другій хвилині Олександр Малишенко виводить синіх уперед. Невдовзі Павло Серебрянський подвоює перевагу. Натомість Батьківщина з відповіддю не забарилася. 12-та хвилина… Ігор Трофименко… 1:2. Потому Олексій Ягупов зрівнює рахунок. На перерву команди пішли з нічийним результатом 2:2. Після відпочинку «Асканія» продовжила наступ. На 32-й хвилині той самий Серебрянський заробив і реалізував пенальті. Проте знову відновлює паритет Валентин Фомін – 3:3. Одразу після розіграшу, з центру майданчика провалом в обороні Батьківщини скористався Володимир Лебідь. Та за дві хвилини за таку ж неуважність поплатилася «Асканія». Ігор Трофименко – 4:4. Очевидно, «асканійців» такий розвиток подій не влаштовував. На 49-й відзначається Левицький і за кілька секунд до завершення зустрічі – Краніков – 6:4.
Головний кубковий фінал відбувся між командами «Темп» і «Темп-2». Попри братські зв’язки, гравці з обох сторін не церемонилися один з одним. За гру судді показали три жовтих і одну червону картки. Майже весь перший тайм темпи шукали підходів до воріт, і лише на 20-й хвилині Микола Кучерявий відкриває рахунок. По перерві Дмитро Бербенцев збільшує відрив «Темпа-2». На 44-й Степан Співаков скорочує відставання - 1:2. За 5 хвилин до закінчення зустрічі «Темп» випускає п’ятого польового, проте це команді не допомогло. Євген Кривошейкін – 3:1. На церемонії нагородження відзначено переможців чемпіонату: «Темп» та першолігову «Батьківщину молоду». Новим володарем Кубку Федерації стає «Темп-2», втішного кубку – «Асканія».