08:50

Джерело: Журналіст – Андрій Капріора
14.02.2012

Гандбол. «Challenge Cup». 1/8 фіналу

Обидва українських клуби, які беруть участь у євротурнірі «Challenge Cup», пробилися до наступного етапу. В 1/8 херсонська «Університет-Дніпрянка» зустрілася з португальською «Juve Lis». У першій грі підопічні Михайла Милославського перемогли суперниць з перевагою лише в один м’яч – 25:24, у другому матчі, поступаючись після першого тайму - 7:10, херсонки звели рахунок до нічиєї – 21:21. Трохи менше проблем було в Податкового Університету. Перегравши литовський «Швеса-Егле» - 40:30 у першій і поступившись – 28:29 у другій грі, ірпінські гандболістки забезпечили собі вихід до чвертьфіналу. До вісімки кращих пройшли також турецький «Муратпаша Беледієсі», французькі «Флері» та «Гавр», чеський «Банік», хорватські «Зеліна» та «Локомотива».