• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Вівторок

Погода у Херсоні на тиждень

18.01.2022

08:55

Джерело: Журналіст – Олена Леденьова
12.12.2011

Доторкнутися до слова

Ольга – член Міжнародного Союзу письменників, переможниця у номінації «літературна творчість» Другого Всеукраїнського фестивалю творчості інвалідів «Неспокій серця». Жінка погано бачить з дитинства. Занотовувати римовані рядки навчилася за допомогою комп’ютеру. Каже, просто іншого вибору не було.
Ольга народилася та виросла на Луганщині. Друкувалася у місцевих виданнях. До Херсона переїхала зовсім нещодавно, коли закохалася та вийшла заміж. Жінка вважає себе щасливою - чоловік у всьому підтримує та допомагає. На заході поетеса зізналася, розпізнає лише яскраві кольори. Тому її вірші зорієнтовані на внутрішній світ людини. Навколишнє середовище у своїх творах вона описує зовсім інакше.
Ольга Тютюнникова випустила дві поетичні збірки. На зустрічі поетеса знайомила гостей зі своїми віршами, які увійшли до однієї із них - «Откровення». Публіка аплодувала Ользі. Деякі із слухачів зізналися, що вірші відрізняються від тих, що чули раніше.
На сьогодні Ольга Тютюнникова працює над третьою поетичною збіркою та навчається в одному із столичних вузів за спеціальністю «Тифлопедагогіка», тобто виховання та навчання людей з порушенням зору. Подібні спеціалісти в Україні на вагу золота. Ольга ж понад усе мріє допомагати таким, як вона.