• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:00Підсумки тижня

19:15Підсумки тижня

19:45Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

29.01.2022

15:44

Джерело: Журналіст – Бунчук Олександра
12.12.2011

Чим забруднено повітря Херсона

Атмосферне повітря забруднюється. Причому в багатьох містах спостерігається перевищення допустимої концентрації в кілька разів. Найбільші обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря фіксуються в Одеській, Миколаївській, Донецькій та Херсонській областях.
У Херсоні вже декілька років основним забруднювачем атмосферного повітря залишаються автомобілі, На початок 2009 року херсонці мали близько 54 тис. автомобілів, на 1 липня 2011 вже 60 тисяч. А це призводить до збільшення вихлопних газів. Особливо ситуація загострюється у центральній частині міста, саме там спостерігається найбільший потік автомобілів.
Обсяги викидів від автотранспорту з кожним роком зростають. Це обумовлено не лише тим що постійно збільшується кількість машин, але й погіршується технічний стан автомобільного парку. Серед основних причин і незадовільна якість палива. Екологи б’ють на сполох, з забрудненням не справляються навіть дерева.
Вихлопні гази вважаються однією з головних причин розвитку хвороб легенів і серця. Крихітні частинки, що входять в хімічний склад вихлопних газів, збільшують шанси отримати і серцевий напад. В управлінні охорони навколишнього середовища запевняють, щодо поліпшення атмосферного повітря існує певна програма, яка вміщує в себе ряд доволі цікавих пропозицій.
Однак проблема забруднення атмосферного повітря залишається. Кількість автомобілів у Херсоні збільшується, а з ними і вихлопних газів стає більше, тим більше що обов’язковий техогляд нещодавно відмінили. Дихати стає все складніше.