06.12.2021

07:41

16.06.2011

Спорт 16.06.11

Збірна Херсона з волейболу стала бронзовим призером міжнародного турніру. «Кубок Чорного моря» серед ветеранів щорічно проходить у кримському Гурзуфі. Наша команда виступає в категорії учасників від 45 до 50 років. Вже вп’яте херсонці беруть участь у цьому турнірі, а останні 3 роки неодмінно потрапляють до трійки кращих. Як кажуть самі волейболісти, такого результату вдалося досягти регулярними тренуваннями. З усіх ігор наші поступились лише в одній. Спочатку переграли донеччан – 2:0, потім команду Дніпропетровська – 2:1 і з таким же результатом перемогли миколаївців. Поступились одеситам – 1:2, які в свою чергу вибороли срібло. Володарем «Кубку Чорного моря» стала вінницька команда, яка виборола право представляти Україну на першості Європи та світу.