06.12.2021

08:25

10.05.2011

Спорт 10.05.11

1) Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед ДЮСШ. Херсонські юнаки виграли Чемпіонат України зі стрибків на батуті серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. На першості, яка пройшла у Херсоні, в індивідуальних виступах відзначились: Василь Ляховський, переможець у віковій категорії до 10 років, і бронзовий призер Сашко Павлюк. Першим серед чотирнадцятирічних був Богдан Турок і другим серед шістнадцятирічних став Артем Тихов. Також срібло нашій команді приніс Микола Просторов, який виступає у віковій категорії спортсменів до 18 років. У синхронних стрибках наш Микола Просторов і Влад Чоботарьов з Миколаєва виграють золото серед старших, а Павло Самарін і Олексій Кулішов виборюють чемпіонство серед молодших. На відміну від хлопців, херсонські дівчата стають другими. Так, в індивідуальних стрибках, серед спортсменок 95-96 років народження золото здобуває Ольга Бойчук і бронзу - Ганна Матковська. А серед батутисток 93 – 94 року першою була Олександра Височенко , другою – Валентина Ляховська. Проте вже в парних стрибках херсонка Валентина Ляховська і одеситка Діана Ключник виграють золото. У підсумку - вихованці херсонської ДЮСШ №6 стають першими серед юнаків і другими – серед дівчат. 2) VІ Міжнародний турнір з боксу пам’яті Миколи Мангера. Традиційно на весні Херсон стає боксерською столицею України і кожного разу впевнено наближається до форумів європейського рівня. Цьогоріч, на VІ Міжнародний турнір пам’яті Миколи Мангера з’їхались близько 130 боксерів з 12 країн світу. Окрім сусідніх держав, своїх чемпіонів представили Англія, Ізраїль, Уельс, Марокко, Туніс. Не дивлячись на постійно зростаючу конкуренцію з боку іноземних збірних, переможцем турніру все одно стала збірна України. На противагу торішнім 22-м , на теперішньому турнірі українці завоювали 26 медалей різного ґатунку. Чемпіонами у своїх категоріях стали: Денис Козарук , Олександр Шепелюк , Микола Буценко, Денис Лазарев, Дмитро Булгаков та Дмитро Митрофанов. Стосовно херсонських бійців, то у ваговій категорії до 60 кілограмів переможцем став чемпіон України, бронзовий призер кубку світу Дмитро Буленков, який переміг срібного призера Європи і триразового чемпіона Англії Іяна Вівера. У вазі до 64 кілограмів Микола Бачков у фіналі поступився почесному гостю турніру, чемпіону Пекінських Олімпійських ігор, чемпіону світу Василю Ломаченко. Бронзовими призерами у вазі до 60 і в категорії до 69 кілограмів стали херсонці Єдгар Смоян і Григорій Пряда відповідно. Разом з цим хлопці здобули звання майстра спорту України. По завершенні турніру кращим боксером було визнано Василя Ломаченка , а кращим іноземним боксером – Іяна Вівера.