• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

16:20Погода

16:25Дивний сад

17:00Відкриття, які змінили світ

Середа

Погода у Херсоні на тиждень

20.06.2018

16:22

В СвітіВ УкраїніХерсон

В Херсонській області створять новий унікальний заповідник!

У селі Червоний Маяк Бериславського району Херсонської області планують створити історико-культурний заповідник під екзотичною назвою “Амадока”. На цій території в античні часи було одне з перших державних утворень скіфів. Городище було центром Нижньодніпровського пізньоскіфського царства та мало населення до 5 тис осіб.

Чи всі херсонці мають право смажити шашлики?

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами – це офіційний документ, який дає право підприємствам, установам, організаціям та громадянам-підприємцям експлуатувати об'єкти, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини протягом визначеного в дозволі терміну, не менш як п'ять років.

На Херсонщині працює лікарня під відкритим небом!

Херсонська область багата на природні раритети. Природа сама вказує людям шлях, як використати її дари з розумом та цілеспрямованою користю. Туристична Херсонщина запрошує туристів не тільки подивитися мальовничі краєвиди, покупатися у морях нашого регіону, але й допомогти собі - лікувати хвороби або проводити їх профілактику.

Чи відмовляють у субсидії, якщо ви перебували за кордоном більш ніж 60 днів?

«Усна» відмова працівника управління соціального захисту населення є незаконною. Сам факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти у субсидії.

Підліткам на Херсонщині незаконно продають алкоголь!

За продаж алкоголю підліткам херсонські бізнесмени сплатять 88,4 тис. грн. штрафних санкцій.

Стихійне сміттєзвалище

Тонни непотребу – скільки саме ніхто не рахував, перетворюють поле між Таврійським та ХБК на стихійне сміттєзвалище.

З'явився шанс

Гарні новини для підлітків та людей, які страждають на акне.

Майстри малюнку

У Херсоні відкрилася обласна виставка майстрів малюнку. В експозиції представлено більше ста робіт досвідчених херсонських художників та молодих, які тільки починають свій творчий шлях.

24 мільйони – на розвиток інклюзивної освіти. Останні новини.

24 мільйони – на розвиток інклюзивної освіти. Останні новини.

Обережно, інфекція

Гнійні запалення внутрішніх органів, менінгіт та зараження крові - ось неповний список ускладнень, до яких можуть привести кишкові інфекції

Чи можуть безробітні отримувати субсидію?

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Операція "Курорт - 2018" розпочалася!

У червні поточного року розпочалась профілактична операція «Курорт - 2018» по дотриманню податкового законодавства суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на Азовському курортному узбережжі.
Назад
Вперед

Архів новин

«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc