• Новини

Зараз на екранi

ТВ програма

16:40Казковий острів

17:05Х/ф "Мирний воїн" (16+ ...

19:15Підсумки тижня

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

24.06.2017

16:51

В СвітіВ УкраїніХерсон

Іноземні гості

Херсонщину відвідала бізнес-місія Китайської Торгової Асоціації. Іноземні гості побували у Скадовському та Херсонському морських портах, відвідали Херсонську ТЕЦ. Під час візиту підприємці зустрілись з представниками обласної адміністрації.

Робоча нарада

У Херсонській обласній держадміністрації відбулася робоча нарада за участю представників органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади та керівників комунальних підприємств, установ і закладів.

«Отруївся» театром

Більшу частину свого життя він присвятив театру.

«Зайві» квадрати

До 1 липня цього року податкова служба розсилатиме повідомлення та квитанції з сумами податку на «зайві» квадрати нерухомості.

Шість претендентів на трофеї Відкритого кубку

У неділю визначилися ще три команди, що у вирішальних матчах розіграють трофеї відкритого кубку футзального клубу Продексим.

ДЕНЬ СКОРБОТИ

22 червня виповнюється 76 років з дня, коли нацистська Німеччина розпочала війну з Радянським Союзом. Пам’ять про загиблих у Другій Світовій вшанували проведенням траурного мітингу.

Медалі з чемпіонату України

Вперше в історії української боротьби в Житомирі відбувся чемпіонат України

Міні-дива

У Херсоні, у Виставковому залі Спілки художників, відбулося відкриття 8-ї Міжнародної виставки з міні-текстилю.

Їмо «безпечне»

Україна, на відміну від Європи, має нижчі вимоги до якості імпортної продукції.

Скасували

«Закон Савченко» втратив чинність. Від сьогодні набрали сили зміни до Карного кодексу України. Один день у СІЗО відтепер зараховується за 1 день тюремного терміну.

Візит урядовця

Херсон з робочим візитом відвідав заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук. Урядовець оглянув об’єкти, які Кабінет Міністрів планує віддати у концесію іноземним інвесторам.
Назад
Вперед