• Новини

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

05:14Казковий острів

05:14Х/ф "Бесконечная история&qu ...

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2017

12:25

В СвітіВ УкраїніХерсон

Олешківські ігри

Протягом трьох днів відбувалися боксерські змагання «Олешківські ігри».

Чотири ліги після першого етапу

Команди Малої ліги зіграли заключні матчі першого етапу відкритого чемпіонату Херсонської обласної асоціації футзалу і визначили хто у якій лізі буде грати на другому етапі.

Бережіть голову

Аварійний стан будівель у Херсоні – одне з актуальних питань для населення . Як один із прикладів – будинок у провулку Козацькому, 10. Ходити там небезпечно, – стверджує мешканець сусідньої вулиці Ігор Федін.

Влетить в копієчку…

На жителів Херсона чекає чергове нововведення. Цього разу може зрости тариф на користування ліфтом за карткою у багатоквартирних будинках.

Різдвяні гармонії

З нагоди завершення циклу різдвяних свят у великій залі Херсонського музичного училища відбувся святковий концерт « Різдвяні гармонії» . Участь у заході брали музичні гурти, ансамблі, вокалісти та оркестр музичного училища. Співали колядки , щедрівки , та грали на музичних інструментах.

Херсон. Дороги - ковзанки.

Таких доріг, як ця, у місті – хоч греблю гати. Роботу комунальників люди оцінюють коротко.

Засідання міської виборчої комісії

У Херсоні відбулося засідання міської виборчої комісії. З незрозумілих причин робочу зустріч провели не у приміщенні Херсонської міської ради, а у малОму залі Херсонської ОДА.

Водохреща у Херсоні ( відео )

За розповіддю у Євангеліях, з цим днем пов'язують хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на річці Йордан.

Захворюваності

Медики фіксують спад рівня захворюваності - показник нижчий від порогового приблизно на 35%.

Мітингарі штурмують

Днями мешканці, які проживають за адресою Бучми 20 вийшли на мітинг, тим самим перекрили частину дороги на проспекті 200 років Херсона. У жителів гуртожитку вже декілька днів відсутня електроенергія, водопостачання та опалення. Люди пообіцяли продовжити мітингувати і наступного дня , але вже біля стін Херсонської міської ради. І слова свого вони дотрималися.

Зимова казка

Зима - час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка не любить зимових забав і не мріє після школи швидше піти на захоплюючу прогулянку пухнастим блискучим білим килимом снігу.

Казкові герої прийшли до Херсонської міськради

Казкові герої нанесли візит херсонським депутатам. Сталося це, коли у міськраді саме тривало засідання мандатної комісії. Аж раптом до зали зайшли двоє невідомих у костюмах собаки та сніговика.
Назад
Вперед