• Блоги

Зараз на екранi

ТВ програма

05:35Мовою зорь

06:00Новини

06:15Погода

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

02.12.2021

05:44

Блоги

«Безпрєдєл», що починається зверху, закінчується хаосом і анархією

Останні події у Верховній Раді спонукали мій розслаблений морем і дитячими підгузками розум достроково вийти з декрету.

Закон про мови нацменшин, який нишком, всупереч закону, прийняли депутати, обурив мене особливим цинізмом і «безпрєделом» деяких політиків.

Однією з ознак парламентаризму в здоровій державі є обговорення законів. У суперечках народжується істина, себто найкращий для народу закон... Але наш парламент може приймати з деяких пір що завгодно, нехтуючи думку виборців та науковців, а деколи і здоровий глузд (як у випадку із часом). Так звана більшість навіть вже за для людського ока не хоче дотримуватись норм визначених законодавством. Раніше після першого читання внесені у законопроект поправки від опозиції повністю ігнорувались і за помахом руки Чечетова голосувались більшістю «проти».


Доходило навіть до смішного, коли опозиціонери- правники рекомендували виправити технічні помилки допущені у законопроектах, аби перед освіченими людьми не було соромно за безграмотність, але навіть у таких випадках парламентська більшість масовкою голосувала за закони з помилками. Вони робили це, напевно, на тій підставі, що опозиція, на їхню думку, нічого доброго не може порадити. Така затятість і обмеженість парламентської більшості у мене викликала співчуття та сміх.


Минулого тижня вони повністю наплювали на парламентаризм, навіть державний устрій.


Прийняли закон без розгляду більше 2000 поправок. Не мала ілюзій щодо них, бо розуміла, що проголосують «проти» за кожну із цих поправок, але те, що тупо проігнорують всі засади парламентаризму подумати не могла. Таке враження, що пішли в хід всі наявні у Верховній Раді картки, користувалися пластиком не лише відсутніх братів по партії, а й картками опозиціонерів, яких випадково не було на робочому місці. Якщо парламент буде працювати в такий спосіб далі, то вони можуть приймати будь-який абсурд, адже картки є, Чечетов, який махає рукою, — є, бездумні тіла для натискання кнопок — є.


І після цього приймуть навіть закон про заборону телевізора чи можливість пересування країною виключно на слонах, не кажучи вже про законність репресій щодо незгідних з владою, чи смертну кару за шаржі на Президента. Але найстрашніше, що коли люди ближче придивляться до поведінки народних обранців і вирішать, що їм також можна ВСЕ... ВСЕ — це повний ігнор Конституції, прав людини, порядку на вулицях тощо. Як ми будемо жити в цій країні?
Цитата
 • Група: Гости
 • ICQ: --
 • Реєстрація: --
 • Коментарів: 0
 • Публікацій: 0
 
Украины вывести из такого проклятия может следующее : надо, чтобы более половины населения начало жить так, как говорил Иисус Христос. И неважно, в какую конфессию будут ходить, главное Слово Божие, а потом уже всё остальное. А в данный момент в стране происходит то , о чём говорится в следующей пословице: " Какой народ - такие и правители". Нам всем надо у Израиля поучиться. Там брат брата не топит, как у нас, у славян. там израильтяне как дружная сплочённая семья!
Цитата
 • KOTE

 • 25 лютого 2014 19:42
 • Група: Гости
 • ICQ: --
 • Реєстрація: --
 • Коментарів: 0
 • Публікацій: 0
 
Сейчас идет информационная война против майдана. Жирные коты делят портфели. Поддержим Ляшко, нашего президента. Правый сектор эьто простые люди которые хотят построить правовое государство. Не дайте олигархам растащить нашу страну.